MPS – elektroinstalace, a.s. | Sídlo: Králova 279/9, 616 00 Brno | Provozovna: Soběšická 151, Brno | E-mail: info@mpse.cz | Telefon: 545 219 782
 

O společnosti

MPS – elektroinstalace, a.s. vznikla v roce 2009 založením společníky, mající dlouholeté zkušenosti v montážích a údržbě elektrotechnických systémů.

V roce 2013, došlo k restrukturalizaci firmy. Součástí změn, byly rozšířeny ve firmě činnosti spojené se slaboproudými systémy elektro. Tato změna by měla přispět ke zvyšování růstu profesní specializace a možnosti nabídnout investorům kompletní ucelený systém.

Společnost MPS - elektroinstalace tvoří zkušený management, mající mnohaleté bohaté zkušenosti z dříve realizovaných zakázek různých určení, od bytové výstavby, průmyslových celků, až po administrativní objekty a objekty občanské vybavenosti. Jádro firmy společně pracuje, i když na různých místech od roku 1993. Tím je zaručena kontinuita odbornosti, zkušenosti a spolehlivosti.

Naše společnost disponuje přiměřeným materiálním vybavením a týmem zkušených a kvalifikovaných odborníků. Při práci na nákladnějších a složitějších  projektech má možnost využívat potenciál spřátelených firem v oboru.

Výše základního jmění firmy činí 2,0 mil.Kč.


Novinky